Dietetyk online Foodwise - 2018-11-27 11:28:49

Poradnia dietetyczna powstała z miłości do rodziny i pasji do zdrowego żywienia. Wszyscy chcemy żyć zdrowo, mimo ze tempo życia i brak wiedzy na temat zdrowej diety nam na to nie pozwala. Na przeciw potrzebie wyszli doświadczeni dietetycy kliniczni.

Oferując poradę online zmniejszyli koszty usługi i ułatwili kontakt, żeby skorzystać z ich usług nie trzeba jechać do gabinetu na spotkanie z lekarzem. Wystarczy założyć konto na ich portalu. Poradnia dietetyczna powstała przede wszystkim z myślą o tych, którzy cierpią z powodu chorób związanych z układem pokarmowym i hormonalnym. Dietetyk zaleca wykonanie odpowiednich badań, których wyniki klient ładuje na swojego konto w portalu. Następnie dietetyk kliniczny dokonuje analizy badań i preferencji żywieniowych tworząc porady, których zastosowanie pomoże klientowi poprawić stan zdrowia, funkcjonowanie organizmu, poprawić wygląd (schudnąć, wzmocnić włosy, paznokcie, skórke), a przede wszystkim sprawić, że ich objawy złagodnieją - mdłości, zgaga, senność.

Jest to idealna propozycja dla osób otyłych, cierpiących z powodu zaburzeń działania tarczycy, dla cukrzyków, kobiet z chorobą Hashimoto, a także dla osób zdrowych, które chcą zadbać o siebie i swoją rodzinę.

smsy kasetony reklamowe